Sosyal Sorumluluk

Çocuklarımız Geleceğimiz

Çocuklar geleceğimiz ve Sağlıkları bize emanet.

Ağrı’mızın köylerinde hekimlere ulaşamayan maddi imkanları buna el vermeyen küçük çocuklarımızı tabiki yalnız bırakamazdık. Değerli hekimlerimiz ile birlikte gerçekleştireceğimiz Ağrı seyahatimizde binlerce çocuğumuza ulaşmak ve sağlıklarını garanti altına almayı hedefliyoruz. Lütfen bize destek olun, bize ulaşın yapabileceğimiz veya gözümüzden kaçanları bize iletin desteğiniz ile gençlerimizin yüzünü güldürelim.

Bu ülke bizlerin ve gençler bizim geleceğimiz. Hep birlikte el ele Aquapick ile sağlıklı yaşam.

Atalarımızın İzinde

Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında 21-22 Kasım tarihleri arasında Sayın Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Mehmet Fırat DOĞAN’ın baba evi olan Gaziantep’in Altınüzüm köyündeyiz. Başkanımızın dedesinin Cumhuriyet’in ilk yıllarında çocuklarını okutabilmek ve bölgeyi kalkındırabilmek için verdiği mücadelede, çocuklarını bölgede okul olmaması ve ülkemizde ki maddi sıkıntılardan ötürü ve yeteri kadar kaynaklara ulaşamamaktan dolayı 2 oğlunu okuma sevdasıyla kara kışta uzun yollar yürüyerek okula giderken kaybeder. Bunun üzerine dönemin Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Başbakan İsmet İnönü’yü arayarak, köyüne bir okul yaptıracağını fakat öğretmene ihtiyaçları olduğunu iletir ve kendilerine öğretmen göndermelerini ister ve bugün bu köyden 25’den fazla profesör çıkmıştır ve herbiri Türkiye’mizin güzide üniversitelerinde, tıp fakültelerinde kürsü başkanlıkları bölüm başkanlıkları yapmış, devletimize milletvekili ve cumhurbaşkanlarımıza bakanlarımıza danışman olarak hizmetler vermiştir.

İşte böyle bir aile bireyi ve böyle bir babanın oğlu olan Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Fırat DOĞAN aynı hassasiyet ve özen ile ülkesine elinden gelen desteği vermeye devam etmektedir.

21-22 Kasım tarihleri arasında 100 yıla yakın süre önce dedeleri tarafından kurulan bu okuldaki çocuklarımızın ağız taramasını gerçekleştirmek üzere Gaziantep’e gidiyoruz.

Yorumlarınızı, desteklerinizi, önerilerinizi bize iletin heyecanı, destek olma zevkini birlikte yaşayalım.

Güzel kelimeleriniz, uzatacağınız bir el veya açacağınız bir kapı bizi daha şevkle ülkemiz için çalışmaya iteceğini bilin.